1. CHCIAŁBYM DOSTAĆ AUTOGRAF KABARETU, CZY JEST TO MOŻLIWE?

Jak najbardziej. Najlepszym sposobem na zdobycie autografów jest zostanie po występie. Zwykle mamy wtedy czas na podpis dla każdego chętnego, ale jeśli nie jest to możliwe to w celu otrzymania autografu prosimy o przesłanie do nas zaadresowanej do siebie koperty (nie mniejszej niż 21cm x 10cm) z przyklejonym znaczkiem. Jeżeli na pocztówce ma być dedykacja, proszę dołączyć jakąś kartkę dla kogo zadedykować autografy. Nasz adres:

AKRAT Zbigniew Remlein
ul. Fredry 7
61-701 Poznań
z dopiskiem „Ani Mru-Mru”

2. Jestem autorem tekstów/piosenek lub mam pomysł na skecz, czy mogę go przesłać?

Dziękujemy za wszystkie propozycje. To miłe, że chcą Państwo z nami pracować, ale jako kabaret autorski występujemy tylko ze swoimi tekstami i pomysłami.

3. Chciałbym oświadczyć się/ przeprosić/ wystąpić z Wami na scenie lub dać swój występ, czy to możliwe?

Nie jest to możliwe. Nie możemy robić z występu koncertu życzeń z oświadczaniem się na scenie, składaniem życzeń jubilatom i solenizantom na sali i 'krótkimi' występami aspirujących komików.

4. Czy mogę prosić o nagranie filmiku chociaż krótkiego z okazji urodzin/ ślubu / rocznicy / dla żartu lub napisanie czegoś specjalnie dla mnie?

Niestety nie możemy pomóc ze względu na to, że dziennie przychodzą do nas liczne maile oraz listy z tego typu prośbami. Nie jesteśmy w stanie im wszystkim sprostać, dlatego też nie robimy wyjątków. Proponujemy za to pocztówkę z autografami. W celu otrzymania autografu prosimy o przesłanie do nas zaadresowanej do siebie koperty z przyklejonym znaczkiem. Jeżeli na pocztówce ma być dedykacja, proszę dołączyć jakąś kartkę dla kogo zadedykować autografy. Nasz adres:

AKRAT Zbigniew Remlein
ul. Fredry 7
61-701 Poznań
z dopiskiem „Ani Mru-Mru”

5. Czy mogę przeprowadzić z Wami wywiad?

Jesteśmy dla Was dlatego wywiady jak najbardziej są częścią naszej pracy, ale ze względu na ilość propozycji prosimy o dwie rzeczy:

– dostosowanie terminu wywiadu do naszego występu (zaproszeń na występy jest więcej niż możemy przyjąć, gdyby dodatkowo część dni przeznaczyć na organizację wywiadów występowalibyśmy jeszcze mniej)
– przygotujcie się do wywiadu. Mamy listę pytań, które padły już ponad 10 tysięcy razy i nie są ciekawe ani dla nas ani dla kogoś, kto wywiad będzie czytał i zastrzegamy sobie prawo do oblania smołą, obrzucenia pierzem i przegnania przez rynek najbliższego miasta każdego, kto zada nam pytanie o to:

  • Skąd nazwa kabaretu?
  • Skąd bierzecie pomysły na skecze?
  • Czy jesteście braćmi?
  • Czy podoba Wam się nasze miasto?
  • Ej, napiszcie skecz o (wstaw cokolwiek). Napiszecie?